PETKIT Water Pump, Wireless, UVC
- Код товара: 450323
- EAN: 6975069301846
- MPN: P4113 UVC
20.49€
Без налога: 16.93€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 384 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.23 кг |
| Датчик веса | No |
| Producer product name | Water Pump, Wireless, UVC |