Energy Sistem Headphones | Power Sport | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Red
- Код товара: 450913
- EAN: 8432426458684
- MPN: 458684
49.36€
Без налога: 40.79€
| Производитель | Energy Sistem |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 288 шт. |
| Net weight | 0.20 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Power Sport |
| Producer product family | Headphones |
| Playback control | Yes |
| Чувствительность микрофона | -38 dB ± 3 дБ |
| Цвет | Black/Red |
| Встроенный микрофон | Yes |