IRIS IRIScan | Desk 7 Pro | Document scanner
- Код товара: 455831
- EAN: 5420079901339
- MPN: 464415
279.51€
Без налога: 231.00€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 340 мм |
| Gross height (mm) | 400 мм |
| Gross width (mm) | 440 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800 гр. |
| Plastic (No PET) | 60 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.86 кг |
| Volume (m3) | 0.05984 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 2.52 кг |
| Net weight | 0.66 кг |
| Producer product name | Desk 7 Pro |
| Producer product family | IRIScan |
| Тип сканнера | Document scanner |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A3 |