Fractal Design Adjust Pro Hub | Black
- Код товара: 456063
- EAN: 7340172709084
- MPN: FD-A-APH1-001
41.29€
Без налога: 34.12€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 576 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | Adjust Pro Hub |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Input power: SATA (12 V + 5 V); Max output current: 12 V DC – 2 A , 5 V DC – 4.5 A |