CSB Battery Battery 6V 4.5Ah F1 Pb | GP645
- Код товара: 456280
- EAN: 4772081010396
- MPN: GP645
15.34€
Без налога: 12.68€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 48.00 мм |
| Gross height (mm) | 102.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 59.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| TI weight (kg) | 0.84 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 910 шт. |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 0.84 кг |
| Producer product name | GP645 |
| Producer product family | Battery 6V 4.5Ah F1 Pb |