Edifier Comfo C Earphones | Edifier
- Код товара: 457327
- EAN: 6923520248452
- MPN: Comfo C Black
41.26€
Без налога: 34.10€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Gross width (mm) | 275.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.27 кг |