Energizer Max Plus LR03 BL10+10 | AAA
- Код товара: 462232
- EAN: 7638900451269
- MPN: 1894
9.14€
Без налога: 7.55€
| Производитель | Energizer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Max Plus LR03 BL10+10 |
| Gross depth (mm) | 8.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 18.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 71429 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Тип | AAA |