Sunsystem | PSM100 | 100L Suspended Storage Tank
- Код товара: 464059
- EAN: 2000001354889
- MPN: PSM100
292.82€
Без налога: 242.00€
| Производитель | Sunsystem |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BG |
| Producer product name | PSM100 |
| Producer product family | 100L Suspended Storage Tank |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 1050.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.26 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 шт. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 30.00 кг |
| Net weight | 29.00 кг |
| Особые свойства | Working pressure 6 bar; Energy efficiency class - C; Wall mounting; Diameter - 440 mm |