Fury | Gaming Mouse | Tanto T4 | Wired | USB | White
- Код товара: 465514
- EAN: 5901969444926
- MPN: NFU-2200
18.79€
Без налога: 15.53€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1561 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | Tanto T4 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Key life span | 90M |
| Подсветка | RGB |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Wired |
| Программируемые кнопки мыши | Yes |
| Перезаряжающийся | No |
| Цвет товара | White |
| Разрешение | 200-12000 DPI |
| Тип соединения | USB |