APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card | Schneider Electric
- Код товара: 467340
- EAN: 731304327691
- MPN: SMT2200RMI2UNC
2 644.66€
Без налога: 2 185.67€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 683.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 480.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5928.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1482.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7.41 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 40 кг |
| Gross weight | 49.63 кг |
| Net weight | 42.22 кг |