Benq LK835ST | 4K UHD (3840 x 2160) | 4000 ANSI lumens | Black
- Код товара: 469882
- EAN: 4718755095436
- MPN: LK835ST
2 621.40€
Без налога: 2 166.45€
| Производитель | Benq |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 113.00 мм |
| Gross width (mm) | 304.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 107 шт. |
| Gross weight | 3.50 кг |
| Net weight | 3.40 кг |
| Максимальное разрешение | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Яркость | 4000 лм |
| Producer product name | LK835ST |
| Контрастность | 3000000:1 |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Количество HDMI портов | 2 |