Navitel R87 GPS | IPS 412 x 960 | GPS (satellite) | Maps included
- Код товара: 470976
- EAN: 8594181745994
- MPN: NAVITEL R87 GPS
79.70€
Без налога: 65.87€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Дисплей | IPS 412 x 960 |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product name | R87 GPS |
| Карты в комплекте | Yes |
| Совместимые карты памяти | MicroSD up to 256 GB |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Bluetooth | No |