SUNGROW Inverter Hybrid SH6.0RS 6kW 2MPPT + DTSU666 Smart Meter | ASH00119
- Код товара: 472233
- EAN: 2000001361863
- MPN: ASH00119
1 131.35€
Без налога: 935.00€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 490.00 мм |
| Gross height (mm) | 331.00 мм |
| Gross width (mm) | 590.00 мм |
| Packing quantity | 10.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.50 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 24.00 кг |
| Net weight | 18.50 кг |
| Nominal output Power (AC) | 6000 Вт |
| Max. Efficiency | 97.7 % |
| Euro Efficiency | 97.3 % |
| Max. PV input voltage | 600 В |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product name | ASH00119 |
| Producer product family | Inverter Hybrid SH6.0RS 6kW 2MPPT + DTSU666 Smart Meter |