Hercules | Djcontrol Mix Ultra WW | Speakers | Bluetooth
- Код товара: 475896
- EAN: 3362934746421
- MPN: 4780942
147.74€
Без налога: 122.10€
| Производитель | Hercules |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Колонки | Yes |
| USB connectivity | No |
| Producer product name | Djcontrol Mix Ultra WW |
| Gross depth (mm) | 397.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 255.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 67.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 213 шт. |
| Gross weight | 2.08 кг |
| Net weight | 1.86 кг |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |