AEOTEC Home Energy Meter 8 - Three Clamps 60A, Z-Wave
- Код товара: 477453
- EAN: 1220000017337
- MPN: AEOEZWA046C3A60
78.27€
Без налога: 64.69€
| Производитель | AEOTEC |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 33.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 382 шт. |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.43 кг |
| Другие особенности | Maximized energy efficiency through optimized use of self-generated solar power; Automated energy savings through smart consumption management; Extended wireless range with Z-Wave Gen8 (up to 300m) |
| Producer product name | Home Energy Meter 8 - Three Clamps 60A, Z-Wave |
| Водонепроницаемый | Yes |