Elite Screens AR90H-CLR3 Projection Screen, Fixed frame | Diagonal 100 " | 16:9
- Код товара: 480765
- EAN: 6944904421513
- MPN: AR90H-CLR3
787.40€
Без налога: 650.74€
| Производитель | Elite Screens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 275.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 3075.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 6.00 кг |
| Volume (m3) | 0.22 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 46.00 кг |
| Net weight | 40.00 кг |
| Producer product name | AR90H-CLR3 Projection Screen, Fixed frame |
| Диагональ | 100 дюйм |
| Соотношение сторон | 16:9 |