Duracell Plus Boost MN2400 BL4 | AAA
- Код товара: 480770
- EAN: 5000394176645
- MPN: 2531
3.35€
Без налога: 2.77€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400 BL4 |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 74.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4448 шт. |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип | AAA |