Mercusys AX1800 High-Gain Wireless Dual-Band USB Adapter | MA72XH
- Код товара: 481969
- EAN: 6957939002640
- MPN: MA72XH
16.21€
Без налога: 13.40€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | AX1800 High-Gain Wireless Dual-Band USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7111 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | MA72XH |