Solpar H1Z2Z2-K 1x4 Solar Black SOLAR1X4 (500m)
- Код товара: 482311
- EAN: 5901854438238
- MPN: SOLAR1X4
366.16€
Без налога: 302.61€
| Производитель | Solpar |
| Гарантия | 300 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross weight | 43 кг |
| Net weight | 42.50 кг |
| Producer product name | H1Z2Z2-K 1x4 Solar Black SOLAR1X4 (500m) |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 500 гр. |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross depth (mm) | 400 мм |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Gross height (mm) | 250 мм |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |