PETKIT Crystal PH Litter for Purobot Crystal Duo, 4 bags
- Код товара: 486519
- EAN: 6975069306650
- MPN: CR1 Crystal PH Litter
106.73€
Без налога: 88.21€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 700.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 385.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1010.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 90.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.10 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 12.10 кг |
| Net weight | 11.00 кг |
| Producer product name | Crystal PH Litter for Purobot Crystal Duo, 4 bags |