Fury Fabric, Nylon, Wood, Metal | Gaming Chair | Shinai S8 | Gray
- Код товара: 488809
- EAN: 5901969449785
- MPN: NFF-2360
158.39€
Без налога: 130.90€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 515.00 мм |
| Gross height (mm) | 1330.00 мм |
| Gross width (mm) | 690.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.50 кг |
| Volume (m3) | 0.47 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 20.00 кг |
| Наименование продукта | Shinai S8 |
| Цвет | Gray |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Материал | Fabric, Nylon, Wood, Metal |
| Регулируемая спинка | Yes |
| Регулируемые руки | Yes |
| Вес (макс) | 130 кг |