Logitech Gaming Mouse | G502 | Wired | Black
- Код товара: 489228
- EAN: 5099206080270
- MPN: 910-005471
42.08€
Без налога: 34.78€
| Производитель | Logitech |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product name | G502 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Подсветка | LIGHTSYNC RGB: 1 zone |
| Sensors | HERO |
| Тип устройства | Wired |
| Разрешение | 100-25600 DPI |
| Цвет товара | Black |
| Ускорение (G) | 40 |