IRIS IRIScan Book 7 Dyslexic | Handheld Scanners
- Код товара: 489280
- EAN: 5420079901469
- MPN: 464678
150.40€
Без налога: 124.30€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 52.00 мм |
| Gross height (mm) | 102.00 мм |
| Gross width (mm) | 315.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 264.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 66.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 шт. |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Producer product name | IRIScan Book 7 Dyslexic |
| Тип сканнера | Handheld Scanners |
| Интерфейс | USB-C |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A4 |