Fury Eco leather/Fabric/Nylon | Gaming Chair | Shinai S2 | Black
- Код товара: 495859
- EAN: 5901969449846
- MPN: NFF-2366
99.81€
Без налога: 82.49€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 780.00 мм |
| Gross height (mm) | 265.00 мм |
| Gross width (mm) | 615.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.13 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 19.00 кг |
| Net weight | 16.00 кг |
| Наименование продукта | Shinai S2 |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Материал | Eco leather/Fabric/Nylon |
| Регулируемая спинка | Yes |
| Регулируемые руки | No |
| Вес (макс) | 120 кг |