Fury Laptop Cooler Cooling Pad Fury Gunbai G3 Fans, RGB LED Light, 2 USB, 14.1-17.3"
- Код товара: 600925
- EAN: 5901969449938
- MPN: NFC-2375
19.55€
Без налога: 16.16€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 410 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross width (mm) | 335 мм |
| Gross height (mm) | 65 мм |
| Volume (m3) | 0.000979875 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.41 кг |
| Palette Qty | 772 шт. |
| Gross weight | 1.296 кг |
| Net weight | 0.886 кг |
| Producer product name | Laptop Cooler Cooling Pad Fury Gunbai G3 Fans, RGB LED Light, 2 USB, 14.1-17.3" |