Deye AE-F2.0 | ESS Home Solar Battery System 2kWh Expansion Module
- Код товара: 601978
- EAN: 2000001417942
- MPN: AE-F2.0
602.94€
Без налога: 498.30€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 540.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 24.00 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 26.00 кг |
| Net weight | 25.00 кг |
| Saleout | ESS Home Solar Battery System 2kWh Expansion Module |
| Producer product family | AE-F2.0 |