Duracell A312/DA312/ZL312 | Zinc air cells | 6 pc(s)
- Код товара: 602679
- EAN: 4043752397871
- MPN: 2929
2.58€
Без налога: 2.13€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 44.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21818 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Тип | A312/DA312/ZL312 |
| Напряжение батареи | 1.4 В |
| Количество батареек в кмплекте | 6 шт. |
| Технология батареи | Zinc air cells |
| Тип упаковки | Blister |