Model building and engraving set with MICROMOT drill/grinder 60/E
- Код товара: 378567
- EAN: 4006274285156
- MPN: 28515_PRO
69.18€
Без налога: 57.17€
| Производитель | Proxxon MI |
| Gross depth (mm) | 310 мм |
| Gross height (mm) | 65 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 386.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00403 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.35 кг |
| Producer product name | Model building and engraving set with MICROMOT drill/grinder 60/E |
| Другие особенности | Length: 220mm |
| Скорость вращения на холостом ходу | 5000-20000 об/мин |
| Мощность | 40 Вт |
| Напряжение | 12-18 В |
| Вес | 230 гр. |