Visaro WMT75 Tilting Wall Mount for 43"-75" TVS, Black
- Код товара: 605404
- EAN: 5902841104495
- MPN: WMT75
19.97€
Без налога: 16.50€
| Производитель | Visaro |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 445.00 мм |
| Gross width (mm) | 26.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00179335 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 482 шт. |
| Gross weight | 1.95 кг |
| Net weight | 1.80 кг |