Elgato XLR Dock MK.2 for Stream Deck + | Elgato
- Код товара: 605808
- EAN: 0840440498414
- MPN: 10GBQ9901
147.23€
Без налога: 121.68€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 152.00 мм |
| Gross height (mm) | 93.00 мм |
| Gross width (mm) | 173.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.37 кг |