EnerGenie | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS
- Код товара: 094605
- EAN: 8716309020695
- MPN: BAT-12V7AH
12.21€
Без налога: 10.09€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS |
| Тип продукта | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS |
| Емкость | 0 ВА |
| Топология ИБП | Accessories |
| Емкость | Nominal voltage: 12 VDimensions: 151 x 65 x 95 mmHeight (incl. terminal): 101 mmWeight: 2.7 kg мл |
| Net weight | 1.957 кг |
| Gross weight | 2.06 кг |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 8 шт. |
| TI weight (kg) | 1.957 кг |
| Volume (m3) | 0.00092625 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.103 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 320 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 130 мм |
| Net weight master carton | 16.48 кг |
| Tare weight master carton | 0.114 кг |
| Paper/Pasteboard | 93 гр. |
| Palette Qty | 480 шт. |