Energizer | AA/LR6 | Alkaline Power | 4 pc(s)
- Код товара: 129671
- EAN: 7638900246599
- MPN: 244
1.90€
Без налога: 1.57€
| Производитель | Energizer |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |
| Технология батареи | Alkaline Power |
| Тип | AA/LR6 |
| Тип упаковки | Blister |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Net weight | 0.091 кг |
| Gross weight | 0.098 кг |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| PET | 2 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0909 кг |
| Volume (m3) | 0.0001196 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 13 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10204 шт. |