Duracell | A23/MN21 | Alkaline | 2 pc(s)
- Код товара: 129686
- EAN: 5000394203969
- MPN: 850
2.17€
Без налога: 1.79€
| Производитель | Duracell |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |
| Технология батареи | Alkaline |
| Тип | A23/MN21 |
| Напряжение батареи | 12 В |
| Net weight | 0.014 кг |
| Gross weight | 0.022 кг |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| PET | 1 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.01386 кг |
| Volume (m3) | 0.000102 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16941 шт. |