Energizer | C/LR14 | Alkaline Power | 2 pc(s)
- Код товара: 162837
- EAN: 7638900297324
- MPN: 242
2.36€
Без налога: 1.95€
| Производитель | Energizer |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |
| Технология батареи | Alkaline Power |
| Тип | C/LR14 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.127 кг |
| Gross weight | 0.137 кг |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| PET | 3 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.127 кг |
| Volume (m3) | 0.000226 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Gross height (mm) | 113 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7299 шт. |