Fujifilm | Instax Square Instant Film | Glossy | Quantity 10
- Код товара: 204709
- EAN: 4547410546675
- MPN: 4547410546675
10.10€
Без налога: 8.35€
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество | 10 |
| Другие особенности | Glossy |
| Producer product name | Instax Square Instant Film |
| Gross weight | 0.067 кг |
| Net weight | 0.047 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000179256 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth (mm) | 84 мм |
| Gross width (mm) | 22 мм |
| Gross height (mm) | 97 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 14 гр. |
| Plastic (No PET) | 6 гр. |
| Palette Qty | 9640 шт. |