ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
- Код товара: 207787
- EAN: 2000000913216
- MPN: 88005000.150
53.24€
Без налога: 44.00€
| Производитель | ProDVX |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | NL |
| Gross weight | 0.046 кг |
| Net weight | 0.023 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0002108 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Gross depth (mm) | 62 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 16 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8197 шт. |