Koss | Headphones | BT221i | Bluetooth | In-ear | Microphone | Wireless | Black
- Код товара: 224996
- EAN: 021299194331
- MPN: 196627
31.62€
Без налога: 26.13€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | BT221i |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Bluetooth |
| Стиль ношения | In-ear |
| Wireless | Yes |
| подавление шума | No |
| Gross weight | 0.063 кг |
| Net weight | 0.019 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Другие особенности | Pivoting ear-clip creates the perfect fit and seal; Sweat Resistant; Cable Management Clip |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Диапазон частот | 50-18k Гц |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Тип батареек | Built-in rechargeable lithium-ion battery |
| Срок службы батареи | 6+ ч |
| USB-порт для зарядки | No |
| Gross depth (mm) | 67 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 26 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.044 кг |
| Volume (m3) | 0.00031356 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 44 гр. |
| TI weight (kg) | 0.002 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 143 мм |
| Gross width master carton | 88 мм |
| Gross height master carton | 185 мм |
| Net weight master carton | 0.378 кг |
| Tare weight master carton | 0.023 кг |
| Palette Qty | 4452 шт. |