Fujifilm | Instax Square Instant Film Black | Glossy | Quantity 10
- Код товара: 227940
- EAN: 4547410370010
- MPN: 8720094754345
10.94€
Без налога: 9.04€
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество | 10 |
| Другие особенности | Glossy |
| Producer product name | Instax Square Instant Film Black |
| Gross weight | 0.062 кг |
| Net weight | 0.026 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.036 кг |
| Volume (m3) | 0.000164 м³ |
| Gross depth (mm) | 82 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Palette Qty | 10537 шт. |