Koss | Headphones | CS195 USB | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- Код товара: 239151
- EAN: 021299194263
- MPN: 194267
35.10€
Без налога: 29.01€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | CS195 USB |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.086 кг |
| Volume (m3) | 0.0018315 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 75 гр. |
| Plastic (No PET) | 11 гр. |
| Gross depth master carton | 365 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 210 мм |
| Net weight master carton | 1.008 кг |
| Tare weight master carton | 0.228 кг |
| Palette Qty | 768 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.168 кг |
| Net weight | 0.082 кг |
| Другие особенности | •Single-Sided •D-Profile creates the perfect fit and seal •Flexible, hands free electret noise-cancelling microphone •Lightweight design for all-day comfort •USB Connection •Ideal for: Conference Calls, Telephony, Language Learning Software, Listening Labs, Testing, Gaming or hands free office/business communication |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | USB Type-A |
| Диапазон частот | 20-20.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |