ADATA | FlashDrive UV250 | 16 GB | USB 2.0 | Silver
- Код товара: 241073
- EAN: 4713218468796
- MPN: AUV250-16G-RBK
5.67€
Без налога: 4.69€
| Производитель | ADATA |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 8 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Volume (m3) | 0.000092 м³ |
| Paper/Pasteboard | 6 гр. |
| Palette Qty | 18783 шт. |
| Gross weight | 0.012 кг |
| Net weight | 0.006 кг |
| Producer product name | FlashDrive UV250 |
| Емкость | 16 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 2.0 |
| Цвет товара | Silver |
| Материал | Metal |