Edifier | Bluetooth Speaker | S360DB | Bluetooth | Dark Brown/Black | 150 W
- Код товара: 300504
- EAN: 6923520266180
- MPN: S360DB
327.96€
Без налога: 271.04€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | S360DB |
| Producer product family | Bluetooth Speaker |
| Цвет | Dark Brown/Black |
| Bluetooth | Yes |
| Общая мощность | 150 Вт |
| Портативный | No |
| Gross depth (mm) | 675 мм |
| Gross height (mm) | 415 мм |
| Gross weight | 5.50 кг |
| Gross width (mm) | 425 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.119053125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Net weight | 5.00 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth/analog RCA/USB/Optical/Coaxial |
| Другие особенности | Bass unit: 8-inch (220mm), Mids+bass unite: 4-inch (105mm) x 2, Tweeter unit: Planar diaphragm tweeter x 2 |
| Количество колонок | 2 |
| Диапазон частот | R/L: 60– 40.000, SW: 40– 150 Гц |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
| Технология подключения | Wired |
| Тип колонок | 2.1 |
| Количество сабвуферов | 1 |
| Особые свойства | Vibration-free bass, produces clean, low bass; Wooden MDF cabinets to reduce sound resonance |
| Сoотношение "сигнал/помеха" (SNR) | 85 дБ |