Fury | Gaming Headset | Natec Fury Phantom | Headband/On-Ear
- Код товара: 320074
- EAN: 5901969426496
- MPN: NFU-1679
11.31€
Без налога: 9.35€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Стиль ношения | Headband/On-Ear |
| Producer product name | Natec Fury Phantom |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 209.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 435 шт. |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Тип коннектора | USB, 3.5 mm |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Подключение устройства | Wired |
| Совместимость | Playstation 4, XBOX, Nintendo Switch |
| Частота наушников | 20-20k Гц |
| Освещение | RGB |
| Microphone sensitivity | -54 dB |
| Формат драйвера | 40 mm |
| Features | Stereo audio system; Extra soft cotton material |