AYI | Robot Lawn Mower Staples for Boundary Wire, 150PCS | Black
- Код товара: 330887
- EAN: 5060894981255
- MPN: DM2SP0002-1
27.33€
Без налога: 22.59€
| Производитель | AYI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Staples for Boundary Wire, 150PCS |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 285 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.002337 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 739 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.558 кг |
| Net weight | 0.548 кг |