AYI | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs.
- Код товара: 330888
- EAN: 5060894981262
- MPN: DM2SP0003
6.26€
Без налога: 5.17€
| Производитель | AYI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs. |
| Gross depth (mm) | 65 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Volume (m3) | 0.000052 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 33231 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.025 кг |