Marley | True Wireless Earbuds | Champion
- Код товара: 353710
- EAN: 846885010440
- MPN: EM-JE131-CE
71.73€
Без налога: 59.28€
| Производитель | Marley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Champion |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 28 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.078 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000364 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2374 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.052 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Control | Ear Housing Touch Control |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Другие особенности | Crafted with Sustainable Materials. 8 Hour Battery Life, 28 Hours with the Case. Sweat and Water-Resistant Design (IPX4 Certified). Compact Rounded Case. Ear Housing Touch Control. Stereo Voice Communications. USB-C charger with 15-minute quick charge provides 2 hours of use. |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Срок службы батареи | 8 ч |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Цвет | Cream |
| Стиль ношения | In-ear |
| Bluetooth | Yes |
| Чувствительность микрофона | -42 дБ |
| USB порт | USB-C |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Package content | Champion Earbuds, Charging Case, USB-C Charging Cable, Ear Tips |