D-LINK DUB-H4, 4-port USB 2.0 HUB | D-Link
- Preces kods: 007078
- EAN: 790069243905
- MPN: DUB-H4/E
14.81€
Bez nodokļa: 12.24€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3456 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.09 kg |