Camelion | LR6-PB24 | AA/LR6 | Plus Alkaline | 24 pc(s)
- Preces kods: 052382
- EAN: 4260033150455
- MPN: 11102406
6.06€
Bez nodokļa: 5.01€
| Ražotājs | Camelion |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 24 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Plus Alkaline |
| Tips | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-PB24 |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Iepakojuma tips | Plastic Box |
| Net weight | 0.535 kg |
| Gross weight | 0.559 kg |
| Packing quantity | 30.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 185.00 mm |
| Net weight master carton | 16.77 kg |
| Tare weight master carton | 0.171 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1770 pcs |