Logilink | USB Audio adapter, 5.1 sound effect
- Preces kods: 072077
- EAN: 4260113566183
- MPN: UA0053
5.26€
Bez nodokļa: 4.35€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB Audio adapter, 5.1 sound effect |
| LED indikatori | Yes |
| I/O pieslēgvietas | 1xUSB A 2.0 |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Iekšējs | No |
| Mikrofons, līnijas izeja | Yes |
| Austiņu izejas | 1 |
| Audio izejas kanāli | 5.1 |
| Audio sitēmas tiešā 3D skaņa | Yes |
| Citas funkcijas | Audio Adapter for USB portInterface: USB 2.0 Type A MaleMicrophone output: 3.5 mm jackSpeaker input: 3.5mm jackLED status indicator, USB PoweredSimulated 5.1 surround sound effectsVirtual Speaker ShifterPlug & Play |
| Net weight | 0.009 kg |
| Gross weight | 0.023 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0001875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 4608 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |