Surge Protector SPG5-C-5/ 1.5 m/ 5 Sockets/ Black
- Preces kods: 073601
- EAN: 8716309065412
- MPN: SPG5-C-5
7.65€
Bez nodokļa: 6.32€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Surge Protector SPG5-C-5/ 1.5 m/ 5 Sockets/ Black |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izeju skaits | 5 |
| Nominālais ieejas spriegums | 250 V |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | Type F (Schuko) |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Maksimālā strāva | 9000 A |
| Citas funkcijas | Maximum total power load: 250 V AC, up to 16 A, (50 -60) HzMaximum surge voltage 6000 V, maximum spike current 9000 A, energy 250 JoulesSockets: 5 X German (Schuko) typeIlluminated power rocker switchGerman (Schuko) plug 16 A 1.5mm2 power cord, 1.5 mGrounding indicatorSelf-diagnostic indicatorDimensions: 330 mm x 56 mm x 45 mmTemperature range: (-5…+40) °CNet weight: 0.45 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Kabeļa krāsa | Black |
| Gross weight | 0.5 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0019836 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| TI weight (kg) | 0.33 kg |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 436 pcs |