Surge Protector SPG5-C-15/ 4.5 m/ 5 Sockets/ Black
- Preces kods: 076487
- EAN: 8716309065511
- MPN: SPG5-C-15
11.52€
Bez nodokļa: 9.52€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Producer product name | Surge Protector SPG5-C-15/ 4.5 m/ 5 Sockets/ Black |
| Kabeļa garums | 4.5 m |
| Svars | 500 g |
| Platums | 33 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Dziļums | 5.6 cm |
| LED indikatori | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Nominālā izejas strāva | 16 A |
| Izeju skaits | 5 |
| Nominālais ieejas spriegums | 250 V |
| Sprieguma plūdizlāde | 250 J |
| Maksimālais spriegums | 6000 V |
| Maksimālā strāva | 9000 A |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 40 °C |
| Citas funkcijas | Maximum total power load: 250 V AC, up to 16 A, 50/60 HzMaximum surge voltage 6000 V, maximum spike current 9000 A, energy 250 JoulesSockets: 5 X German (Schuko) typeIlluminated power rocker switchGerman (Schuko) plug 16 A 1.5mm2 power cord, 4.5 mGrounding indicatorSelf-diagnostic indicatorDimensions: 330 x 56 x 45 mmTemperature range: -5...+40 °CNet weight: 0.5 Kg |
| Net weight | 0.676 kg |
| Gross weight | 0.836 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Volume (m3) | 0.00258048 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Gross height (mm) | 384 mm |
| TI weight (kg) | 0.55 kg |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 503 mm |
| Net weight master carton | 16.72 kg |
| Tare weight master carton | 1.052 kg |
| Palette Qty | 540 pcs |